Archív oznamov 2023 - Obec Šarišské Dravce

Obec
Šarišské Dravce
Prejsť na obsah
Parkovanie vozidiel v zimnom období
Obecný úrad vyzýva obyvateľov obce, ktorí vlastnia a parkujú motorové vozidlá na obecných komunikáciách, aby v zimnom období parkovali tieto vozidlá na svojich pozemkoch.
Vykonáva sa zimná údržba a tieto vozidlá často zamedzujú jej vykonávaniu a aj samotnému prejazdu áut po miestnych komunikáciách a chodníkoch.
Za pochopenie ďakujeme.
Ing. Pavol Blaščák
starosta obce
Na tomto mieste nájdete oznamy, ktoré ešte môžu byť aktuálne, ale z dôvodu prehľadnosti už pre ne nie je miesto na úvodnej stránke
Pracovná ponuka v materskej škole
V zmysle § 84 zákona č. 138/2019 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov Vás informujeme o voľnom pracovnom mieste pedagogického zamestnanca - učiteľ/ka materskej školy. Pre viac informácií kliknite na logo ZŠ s MŠ.
Pracovná ponuka
Obec Šarišské Dravce, obecný úrad prijme do pracovného pomeru pracovníčku na pozíciu opatrovateľka v domácnosti na úväzok 0,5 s nástupom ihneď na zastupovanie počas dlhodobej PN. Podmienkou je predloženie osvedčenia o absolvovaní opatrovateľského kurzu. Bližšie informácie budú poskytnuté na obecnom úrade.
Ing. Pavol Blaščák
Šarišské Dravce 16.2.2023                                                                                                        starosta obce
Odpočet spotreby vody v domácnostiach - január 2023
Východoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s. Košice, závod Prešov Vám oznamuje, že v mesiaci január 2023 bude vo Vašej obci prebiehať odpočet spotreby vody z dôvodu zmeny ceny. Odpočet sa bude vykonávať v pracovných dňoch PO – PIA, v čase od 7,30 hod. do 15,00 hod. zamestnancami VVS, ktorí sa na Vaše požiadanie preukážu preukazom zamestnanca spoločnosti.
Pre viac informácií kliknite na logo VVS, a.s.
2. 3. 2023
WEB dizajn: it-pocitace.pro
Posledná aktualizácia:
Na stránkach prebieha upgrade obsahu a štruktúry podľa výnosu Ministerstva financií SR o štandardoch pre informačné systémy verejnej správy
Návrat na obsah